mihal4.infoblog.sk

Riasenka nikdy neprekoná umelé riasy

Publikované 21.06.2017 v 19:01 v kategórii MIHALNICE, prečítané: 8x

Nie je nad to tráviť parné dni pri bazéne alebo niekedy pri vode a zvádzať mužov okolo seba. A stačí k tomu len jediný pohľad. Pokiaľ ale budete mať riasenku rozmazanú po celej tvári, veľa parády to nenarobí. Preto nájdite iné riešenie. Takéto, ktoré vám zaručí ten najuhrančivejší pohľad a pritom si nebudete musieť lámať hlavu nad líčením alebo kontrolou očí zakaždým vynoríte z vody. Umelé riasy LUXUSLASHES vám dokážu, že umelé riasy sú vašou najlepšou možnosťou.

Čas môžete tráviť aj inak než v drogérii
RiasyUž ste vyskúšali každá riasenku z drogérie, ale aj tak žiadna nesplnila vaše očakávania? Môže hrudkovatieť, zlepovať mihalnice alebo farbiť tak veľmi, že vám zakaždým urobí otlačok? Vode odolná riasenka síce môže zachrániť situáciu, ale môže sa zle umývať.

Umelé riasy značky LUXUSLASHES sú bez výhrad najlepším riešením. A to nielen v lete. Zabudnite na riasy z drogérie, na ktorých hneď každý pozná, že nie sú vaše. Spoľahnite sa na kvalitu a moderné technológie, vďaka ktorým si môžete dovoliť uhrančivý krásny pohľad na niekoľko mesiacov.

Prirodzený vzhľad bez námahy

Pokiaľ nepatríte medzi tie, ktoré majú od prírody výrazné, dlhé a husté riasy, potom sa často spoľahnete na kozmetické produkty. Nič iného vám totiž neostáva. A tak sa stávajú vašim každodennými spoločníkmi. Zahusťovanie rias vám môže pripadať zbytočné.Ale ušetrite drahocenný čas a nebudete pre to musieť urobiť vôbec nič. 

Technika FOCONYES zaisťuje prirodzený vzhľad a takisto pohodlné nosenie. Vôbec totiž nespoznáte, že máte na svojich riasách riasy umelé. A môžete si vybrať nielen ich hrúbku, ale aj dĺžku.Umelé riasy sú jemnejšie než vaše vlastné. Vďaka tomu vytvoria dokonalý vejárik. Používajú sa kvalitné antialergické lepidlo, ktoré nespôsobuje žiadne problémy.

Správna starostlivosť predlžuje účinok

Zahusťovanie rias v Bratislave je ponúkané rôznymi salónmi. Vyberte si skutočne kvalitný s dobrými službami. O umelé riasy sa starajte. Používajte len výrobky určené pre umelé riasy, predĺžite ich trvanlivosť. A môžete veselo oslňovať všetkých okolo.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?