mihal4.infoblog.sk

Chcete mať uhrančivý pohľad?

Publikované 11.12.2017 v 22:24 v kategórii MIHALNICE, prečítané: 4x

Aj prirodzená krása sa musí pestovať. Keď máme svoje telo rady a staráme sa o neho, vracia nám to. Sú veci, ktoré nám príroda občas nenadelí. Máme malé prsia, príliš rovné vlasy alebo takmer neviditeľné riasy. So všetkým sa dá pracovať. Zamerajte sa ale predovšetkým na tri veci - kvalitu materiálu, profesionálnu starostlivosť a hlavne prirodzený vzhľad za každej situácie. Aj príroda pred vami zloží svoj pomyselný klobúk. Pretože budete krásna tak, ako vy sama chcete.

Prečo si kupovať umelé riasy?
Riasy

Dalo by sa povedať, že hlavným dôvodom je predovšetkým estetika. Ktorá žena by nechcela mať uhrančivý pohľad hustých dlhých rias? Môžete tak ale vyriešiť aj problém prílišného vypadávanie rias alebo napríklad po chemoterapii. 

Kvalitné umelé riasy vám celkovo zlepšia sebavedomie aj harmóniu tela. Budete sa cítiť skvele. Pri správnej starostlivosti vám vydržia niekoľko mesiacov. A to sa oplatí. Navyše to môžete brať ako spôsob relaxácie. Chvíľka pre seba v hektickom pracovnom nasadení rozhodne stojí za to.

Kde prídete ku kvalitnému výsledku?

Salóny YES VIP majú skvelú povesť, ktorá je rozhodne zaslúžená. Môžete si nechať predĺžiť riasy práve tam. Používajú kvalitné materiály a správnu techniku, ktorá zaručuje absolútne prirodzený výsledok.

Kúzlo tkvie v tom, že sa aplikujú riasy oveľa tenšie, než sú riasy vaše. Tie umelé majú iba 0,03 mm až 0,07 mm oproti 0,15 až 0,20 mm. Z nich je možné vytvoriť dokonalý vejárik rias, ktorý vás ohromí.

Navyše nijako nezaťažujú oko, pretože sú ľahké a dokonale splynú. Zhusťovanie rias v Bratislave v Salóne YES VIP vás presvedčí, že byť krásnou je naozaj jednoduché.

Správna starostlivosť, dlhšia trvanlivosť

Každá kvalitná práca vyžaduje kvalitnú starostlivosť. Len tak vám dlho vydržia. A pre umelé riasy to platí tiež.

Aby zhusťovanie rias dlho vydržalo bez obnovy, kúpte si špeciálnu kozmetiku, ktorá je šetrná a nijako nebude poškodzovať vaše riasy. Existuje aj sérum, ktoré upevňuje výsledok a vitamínové sérum, ktoré vyživuje vaše riasy. Budú silnejšie a krajšie.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?